Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Mobiel/WhatsApp
Naam
Company Name
Message
0/1000

Vaste grondmontages

Startpagina >  Producten >  Vaste grondmontages

10° vast-gekanteld nutsvoorzieningssysteem voor grondmontage

Vast-tilt nutsvoorzieningsgrondmontagesysteem | Ontworpen voor zonneboerderijen wereldwijd van 1 MW tot 500 MW en meer

Productoverzicht

Het kiezen van de juiste op de grond gemonteerde zonnestructuur is een van de meest doorslaggevende beslissingen in elk utility-scale PV-project. Het montagesysteem vertegenwoordigt ongeveer 8–12% van de totale project-CAPEX, maar een verkeerde keuze op het gebied van constructieontwerp, corrosiebescherming of funderingsstrategie kan uw LCOE tijdens de levenscyclus van het asset met 5–15% verhogen door hogere onderhoudskosten, vroegtijdige verslechtering en ongeplande stilstand.


Het 10° vaste-helling nutsvoorzieningssysteem voor grondmontage is specifiek ontworpen om deze risico’s te elimineren voor projectontwikkelaars, EPC-aannemers en onafhankelijke energieproducenten (IPPs). Vervaardigd uit Q235B / Q355B hoogsterktestaal met een oppervlaktebehandeling van thermisch verzinken (HDG) of Zn-Al-Mg-coating, biedt dit systeem een ontwerplevensduur van 25 jaar in alle mogelijke bedrijfsomgevingen — van de Sahara tot aan de kust van de Noordzee, van tropische gebieden in Zuidoost-Azië tot aan hooglandplateaus in de Andes.


Wat dit systeem onderscheidt van standaard rekken:

Een volledige constructieberekening wordt bij elke bestelling meegeleverd — niet alleen een materiaallijst. Ons technisch team voert windbelastinganalyse uit volgens EN 1991-1-4, sneeuwbelastingverificatie volgens EN 1991-1-3 en seismisch ontwerp volgens EN 1998 indien vereist, alles afgestemd op de exacte GPS-coördinaten van uw project en de lokale ontwerpnormen.

Drie funderingsopties van één leverancier — grondschroef, getrokken paal en beton — zodat u kunt optimaliseren voor zowel geotechnische omstandigheden als bouwbegroting, zonder meerdere leveranciers te hoeven beheren.

Fabrieksklaar geassembleerde sub-arrays — 2×10-, 2×12- of 2×14-modulearrays worden geleverd met vooraf gemonteerde balken, rails en bevestigingsmiddelen, waardoor de arbeidsinspanning op locatie tot 40% wordt verminderd en installatiefouten die herwerkvertragingen veroorzaken, worden verminderd.

klaar voor 1500 V-systemen — ontworpen voor moderne hoogspannings-PV-architecturen die de BOS-kosten per watt verlagen.


Of u nu een 50 MW-overheidszonnepark in West-Afrika uitvraagt, een 200 MW-IPP-project in het Midden-Oosten bouwt of een commerciële daktuig-tot-grond hybrideinstallatie in Europa uitbreidt: dit systeem biedt de structurele zekerheid die uw financieel model vereist.


Waarom projectontwikkelaars dit montage-systeem kiezen

1. Hoge structurele sterkte voor lange overspanningen en hoge dichtheid van arrays

Projecten op nutsniveau vereisen minder rijen met een hogere module-dichtheid per rij om het grondgebruik en de civiele werken te minimaliseren. Ons systeem gebruikt Q355B laaggelegeerd constructiestaal voor primaire dragende onderdelen, wat 40% hogere vloeigrens biedt dan standaard Q235B, terwijl uitstekende lasbaarheid en koudvormbaarheid behouden blijven.

Metrisch

Q235B Standaard

Q355B Upgrade

Vloei Sterkte

235 MPa

355 MPa

Treksterkte

370–500 MPa

470–630 MPa

Aanbevolen overspanning

Tot 30 m per rij

Tot 45 m per rij

Paafstand

Elke 3–4 m

Elke 4–6 m

Voor projecten in gebieden met uitdagende geotechnische omstandigheden — bijvoorbeeld uitzettende klei, los zand of een hoog grondwaterpeil — vermindert de Q355B-optie het aantal benodigde funderingspunten, waardoor de kosten voor heien en civiele werken direct dalen.


2. Meervoudige corrosiebeschermingslaag ontworpen voor uw locatie

Corrosie is de stille moordenaar van de rendementen van zonne-energieprojecten. Wij bepalen de ISO 9223-atmosferische corrosiviteitscategorie van uw project en kiezen daarop de juiste oppervlaktebehandeling:

Corrosiviteitscategorie

Typische locatieomstandigheden

Aanbevolen behandeling

C2 (Laag)

Landelijk binnenland, lage luchtvochtigheid

HDG ≥ 55 μm (ISO 1461)

C3 (Gemiddeld)

Stedelijk/industrieel binnenland

HDG ≥ 70 μm + optionele toplaag

C4 (Hoog)

Kustgebied (1–10 km), tropisch

HDG ≥ 85 μm of Zn-Al-Mg

C5 (zeer hoog)

Offshore <1 km, zware industrie

Zn-Al-Mg legeringscoating + HDG ≥ 100 μm

Waarom Zn-Al-Mg belangrijk is: In tegenstelling tot standaard HDG vormen Zn-Al-Mg-coatings een dichte, zelfherstellende patina die snijranden en krassen – de meest voorkomende foutpunten in ter plaatse geassembleerde stalen constructies – actief afsluit. Onafhankelijke zoutneveltesten (ASTM B117) tonen aan dat met Zn-Al-Mg gecoate bevestigingsmiddelen meer dan 3.000 uur overleven zonder rood roest, vergeleken met 1.000–1.500 uur voor standaard HDG.


3. Snellere installatie = eerder aansluiting op het net = eerder inkomsten

Elke week vertraging bij de ingebruikname kost een 50 MW-centrale ongeveer $15.000–$25.000 aan gemiste inkomsten bij typische PPA-tarieven. Onze aanpak met vooraf geassembleerde modules richt zich op de grootste oorzaak van planningrisico’s op locatie: mechanische assemblagelabor.

Vooraf geassembleerde sub-arrays met vooraf gemonteerde rails en bevestigingsmiddelen

Kleurgecodeerde, per arrayzone gebundelde hardware

Bevestigingsclips zonder gereedschap voor rail-naar-balkverbindingen (gepatenteerd ontwerp)

Genormaliseerde beugels voor verbinding van profielen aan balken — één beugeltype voor alle verbindingen


Echtwereldresultaat van een 30 MW-project in Burkina Faso: de EPC-aannemer rapporteerde een piekinstallatiesnelheid van 4,2 MW/dag met zes ploegen, vergeleken met 2,8 MW/dag bij conventionele bout-aan-bout-systemen — een productiviteitswinst van 50%.


4. Drie funderingssystemen, één technische partner

Type fundering

Bestemd Voor

Belangrijkste Voordeel

Grondschroef

Zand, klei, zachte grond, afgelegen locaties

Geen beton, geen uithardtijd, 60% sneller

Gedreven paal

Stevige grond, grote vlakke locaties

Laagste kosten per funderingspunt bij schaal

Beton

Rotsachtig terrein, gebieden met sterke wind

Maximale stabiliteit, complexe geologie

Voor een typische 50 MW-locatie met gemengde grondomstandigheden kan een hybride aanpak (grondschroeven voor 70% van de locatie, ingeboorde palen voor 30%) de totale funderingskosten met 15–20% verlagen ten opzichte van een uitsluitend betonnen ontwerp.


5. Ontworpen voor extreme omgevingsbelastingen

Type belasting

Ontwerpvermogen

Toepasbare Standaard

Windbelasting

Tot 50 m/s (180 km/u, cyclooncategorie 3)

EN 1991-1-4 / ASCE 7

Sneeuwbelasting

Tot 5.400 Pa

EN 1991-1-3 / JIS C 8955

Seismisch

Analyse met responsiespectrum beschikbaar

EN 1998 / IBC

Temperatuur

operationeel bereik van −40 °C tot +60 °C

Materiaaltesten gecertificeerd


Technische capaciteit: Van GPS-coördinaten naar volledig structureel pakket in 5 dagen

Invoercollectie (dag 0): Project-GPS-coördinaten, modulegegevensblad, grondtechnisch rapport, doel-DC-vermogen

Belastingberekening (dag 1–2): Ontwerpwindssnelheid, terreincategorie, topografische factor, sneeuwbelasting volgens geldende norm. Voor regio’s zonder gestandaardiseerde windkaarten gebruiken we ERA5-reanalysegegevens (40 jaar aan uurlijkse gegevens)

Structureel model (dag 2–3): SAP2000 / RFEM-modellering inclusief postbukken, rail-/balkbuigmomenten, verbindingontwerp, controle van funderingsdraagvermogen

Optimalisatiecyclus (dag 3–4): Materiaalopname-optimalisatie — aanpassing van postafstand, profielen en inklemmingdiepte — om de totale geïnstalleerde kosten te minimaliseren, met behoud van een veiligheidsfactor ≥1,5

Leveringen (dag 4–5): Structureel berekeningsrapport (PDF, gestempeld), algemene aanzichten (DWG + PDF), funderingsindeling met GPS-coördinaten, gedetailleerde BOM met prijzen, installatiehandleiding


Technische specificaties

Parameters

Specificatie

Structuurtype

Vaste-hoek grondmontage

Hellingshoek

10° (vast); instelbare reeks van 15–30° ook beschikbaar

Module-orientatie

Portret (2P); landschapsweergave-opties beschikbaar

Module-indeling

2×10 / 2×12 / 2×14 (op maat op aanvraag)

Primair Materiaal

Q235B / Q355B constructiestaal (GB/T 1591)

Oppervlaktebehandeling

HDG (ISO 1461) / Zn-Al-Mg-legeringscoating

Corrosiebescherming

C3–C5 (ISO 12944)

Ontwerp windbelasting

Tot 50 m/s

Ontwerp-sneeuwbelasting

Tot 5.400 Pa

Systeemspanning

1000 V / 1500 V gelijkstroom

Funderingstypen

Grondschroef / Gestoken paal / Beton

Ontwerp levensduur

25 jaar

Structurele garantie

25 jaar

Ontwerpnormen

EN 1990–1998, ASCE 7, AS/NZS 1170, JIS C 8955

Modulecompatibiliteit

Longi, JA Solar, Jinko, Trina, Canadian Solar, Risen, alle grote geframede modules


Toepassingen

Grootvermogens zonneparken (10 MW–500 MW+)

IPP- en overheidsaanbestedingsprojecten

Landbouwzonne-energie (agrivoltaïek)

Woestijnzonnecentrales (MENA-regio)

Kust- en eilandprojecten

Berg- en hooglandlocaties

Mijnbouw en herontwikkeling van bestaande terreinen

Industriepark: hybride oplossing met daken en grond


Funderingsoplossingen

Schroefankerfundering: Ø68–114 mm, lengte 1200–2500 mm, trekkracht 20–50 kN, 150–250 schroeven/dag per machine. Geen beton, herbruikbaar.

Gedreven paalfundering: C100–C150 kanaalprofielen, indringdiepte 1,2–2,5 m, 300–500 palen/dag per machine. Laagste kosten per paal bij grootschalige toepassing.

Betonfundering: ter plaatse gestort of prefab. Conform EN 1992 / ACI 318. Geschikt voor rotsachtig terrein en gebieden met sterke wind.


Installatieproces

Trede

Activiteit

Duur (50 MW, 6 ploegen)

Kwaliteitscontrole

1

Terreinopname en afbakening van de ligging

2–3 dagen

GPS-verificatie van funderingscoördinaten

2

Funderingsinstallatie

15–25 dagen

Trektest (1 per 200 funderingen)

3

Nabouw

58 dagen

Hoogte van de paalbovenkant ±5 mm over de gehele rij

4

Assemblage van de hoofdbalk

8–12 dagen

Controle van de moeraanhaakkracht (steekproef van 10%)

5

Rails installeren

10–15 dagen

Rechtlijnigheid van de rail; continuïteit van de aarding

6

Modulebevestiging

15–20 Dagen

Uitlijning van de modules; controle van de stringspanning

7

Eindinspectie

2–3 dagen

Volledige controle van alle aanhaakkrachten; vergelijking van uitgevoerde bouw met ontwerp

Totale mechanische installatie: circa 45–55 werkdagen voor 50 MW.


Projectcasebestuderingen

30 MW Burkina Faso, West-Afrika: Q355B met HDG ≥85 μm (C4). Fundatie op schroefpalen (Ø76 mm, 1600 mm), waardoor betonlogistiek overbodig werd. Opstelling 2×14. Mechanische oplevering na 52 werkdagen. Meer dan 3 jaar in bedrijf zonder enig structureel probleem.

100 MW Al Dhafra, Verenigde Arabische Emiraten: Zn-Al-Mg-legeringscoating (equivalent aan C5). Gestoken paalfundering met inslagdiepte van 2,5 m voor sabkha-omstandigheden. Opstelling 2×12, helling van 10°. Pieksnelheid bij installatie: 6,1 MW/dag. Jaarlijkse structurele O&M-kosten 40% lager dan de woestijnbenchmark.

20 MW agrivoltaïsche installatie, Extremadura, Spanje: Verhoogde constructie met een minimale grondafstand van 1,5 m voor schapenweiden. Verstelbare masten (1,5–2,2 m hoog) voor terreinen met een helling van 3–5%. Opstelling in 2 × 10-configuratie. Opgenomen in het EU-rapport over beste praktijken op het gebied van agrivoltaïek (2024).


Normen & Certificaten

Regio

Ontwerpcode

Windcode

Europa / Afrika / Midden-Oosten

EN 1993-1-1

EN 1991-1-4

Noord-Amerika

AISC 360

ASCE 7-22

Australië / Nieuw-Zeeland

AS/NZS 4600

AS/NZS 1170.2

Japan

JIS C 8955

JIS C 8955

Fabriekskeurmerken: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, EN 1090-1 EXC2 (CE-markering mogelijk)


Waarom STLSUN

Capaciteit

Wat dit betekent voor uw project

meer dan 20 jaar productie van stalen constructies

Geoptimaliseerd sectieontwerp — minder staal per MW

Volledige eigen productielijn

Geen kwaliteitsrisico’s van onderaannemers

ISO-gecertificeerde fabriek

Conform EN 1090-1 EXC2

Professioneel Ingenieurs Team

15+ constructie-engineers, SAP2000/RFEM intern beschikbaar

Wereldwijde projectervaring

30+ landen verspreid over vijf continenten

Strikte kwaliteitscontrole

MTC-verificatie, inspectie tijdens de productie, audit vóór verzending

Snelle levering

standaard 4–6 weken; expresslevering in 2–3 weken mogelijk

Volledige Levenscyclus Technische Ondersteuning

Van pre-bid engineering tot structurele inspectie in jaar 5




Veelgestelde vragen

V1. Kunnen jullie de montageconstructie ontwerpen volgens ons specifieke project?

Ja. Elke bestelling omvat projectspecifieke constructieberekeningen, lay-outtekeningen en een materiaallijst (BOM). Het complete technische pakket wordt binnen 5 werkdagen na ontvangst van uw projectgegevens geleverd.

V2. Aan welke internationale constructienormen voldoen jullie?

Wij ontwerpen conform EN 1993, ASCE 7, AS/NZS 1170, JIS C 8955 en andere nationale normen. De fabriek beschikt over certificering EN 1090-1 EXC2 voor CE-gemerkte constructiecomponenten.

V3. Welke funderingsoptie moet ik kiezen?

Dat hangt af van de draagkracht van de grond, het grondwaterpeil, de corrosiviteit en het budget. Wij raden eerst een geotechnisch onderzoek aan. Ons team stelt een vergelijkend funderingsrapport op met informatie over kosten, planning en risico’s. Een hybride aanpak (schroef + paal) is vaak optimaal.

V4. Wat is de ontwerplevensduur en de garantie?

ontwerplevensduur van 25 jaar. Constructiegaraantie van 25 jaar voor HDG- en Zn-Al-Mg-producten. De werkelijke levensduur in C3–C4-omgevingen overschrijdt doorgaans 30 jaar.

Vraag 5. Biedt u windtunneltesten aan?

Berekeningen op basis van codes voor standaardprojecten. Windtunneltesten via partnerlaboratoria voor locaties van 100 MW of met complexe topografie. CFD-analyse beschikbaar voor locaties in de buurt van gebouwen of terreinmerkwaardigheden.

Vraag 6. Wat is de minimale bestelhoeveelheid?

500 kW (ongeveer één 40-footcontainer) voor eerste evaluatie. Flexibele partijleveringen voor terugkerende EPC-klanten.

Vraag 7. Kunt u installatiegereedschap leveren?

Draaisleutels, hydraulische paalrammen en grondschroefadapters beschikbaar ter huur of te koop. Op locatie installatietoezicht beschikbaar voor grote projecten.


Aanbevelingen voor afbeeldingsplaatsing

#

Sectie

Aanbeveling

Formaat

1

Hero

Droneopname van een voltooide zonne-energiepark op nutsniveau

1920 × 750 px

2

Overzicht

3D-uitgeklapte weergave met gelabelde onderdelen

1200×800 px

3

Structurele sterkte

Vergelijkingsdiagram van de dwarsdoorsnede Q235B versus Q355B

800×600 px

4

Corrosie

Macrogeluid: vergelijking van het oppervlak HDG versus Zn-Al-Mg

600×400 px

5

Installatie

Tijdsverloopreeks: kale grond → modules

1000×400 px

6

Fundamenten

Driehoekig schema: grondschroef / getrokken paal / beton dwarsdoorsnede

1200×500 px

7

Techniek

stroomdiagram met vijf stappen

1000×500 px

8

Project Burkina Faso

Foto van de plaatselijke installatie

800×600 px

9

Project Verenigde Arabische Emiraten

Luchtfoto: zonnepark Al Dhafra

800×600 px

10

Project Spanje

Schapen grazen onder een verhoogde fotovoltaïsche installatie

800×600 px

11

Installatiegids

gefigureerde gids in 7 stappen

1200×3000 px

12

Standaarden

Raster met certificatiemerkjes

800×200 px

13

Fabriek

Productielijn / HDG-bad / QC-station

1200×700 px

14

Team

Technisch team aan het werk

800×500 px

15

CTA

Productrendering met contactformulier-overdekking

1920×500 px


SEO-trefwoordstrategie

Primaire zoekwoorden: vaste-hoek grondmontagesysteem, grootschalige zonnemontageconstructie, zonnegrondmontagesysteem, grondgemonteerd PV-rackingsysteem

Secundaire zoekwoorden: zonneboerderijmontageconstructie, vaste-hoek zonnerackingsysteem, fabrikant van nutsvoorzieningszonnemontage, Q355B zonnegrondmontage, voorgemonteerd zonnemontagesysteem, zonnefunderingsgrondschroef

Long-Tail: grondmontagesysteem voor zonnepanelen voor project van 50 MW, fabrikant van zonnemontagesystemen volgens EN 1993, grondmontagesysteem voor zonnepanelen met 25-jarige garantie, offerte voor stuklijst (BOM) van zonnemontagesysteem

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt spoedig contact met u op.
E-mail
Mobiel/WhatsApp
Naam
Company Name
Message
0/1000