Отримати безкоштовну цитату

Наш представник зв’яжеться з вами найближчим часом.
Електронна пошта
Мобільний телефон/WhatsApp
Name
Company Name
Повідомлення
0/1000

система наземного монтажу з фіксованим нахилом 10° для комунальних потреб

Система наземного кріплення з фіксованим нахилом | Розроблена для сонячних ферм потужністю від 1 МВт до 500 МВт і більше по всьому світу

Огляд продукту

Вибір правильних наземних сонячних конструкцій — одна з найважливіших ухвалених рішень у будь-якому проекті фотоелектричних станцій комунального масштабу. Система кріплення становить приблизно 8–12 % загальних капіталовкладень у проект, але неправильний вибір конструктивного рішення, захисту від корозії чи стратегії закладення фундаменту може збільшити ваш LCOE на 5–15 % протягом життєвого циклу активу через вищі витрати на технічне обслуговування, передчасне старіння та незаплановані простої.


Система наземного монтажу для електростанцій із фіксованим нахилом 10° спеціально розроблена, щоб усунути ці ризики для розробників проектів, підприємств з інженерних, закупівельних та будівельних послуг (EPC) та незалежних виробників електроенергії (IPPs). Виготовлена з високоміцної конструкційної сталі марок Q235B / Q355B із поверхневою обробкою методом гарячого цинкування (HDG) або покриттям сплавом цинк–алюміній–магній, ця система забезпечує розрахунковий термін служби 25 років у всіх експлуатаційних умовах — від Сахари до узбережжя Північного моря, від тропічних зон Південно-Східної Азії до високогірних плато Анд.


Що робить цю систему відмінною від типових систем кріплення:

Повний структурний розрахунок надається разом із кожним замовленням — а не лише перелік матеріалів. Наша інженерна команда виконує аналіз навантажень від вітру згідно з EN 1991-1-4, перевірку навантажень від снігу згідно з EN 1991-1-3 та сейсмічне проектування згідно з EN 1998 за потреби, усі розрахунки адаптовані до точних GPS-координат вашого проекту та місцевих норм проєктування.

Три варіанти фундаменту від одного постачальника — гвинтові сваї, забивні палі та бетонні основи — щоб ви могли оптимізувати рішення з урахуванням як інженерно-геологічних умов, так і бюджету будівництва, не залучаючи кілька постачальників.

Підмасиви, зібрані на заводі: масиви з модулів 2×10, 2×12 або 2×14 надходять із уже встановленими балками, рейками й кріпленнями, скорочуючи трудомісткість монтажу на об’єкті до 40 % та зменшуючи помилки встановлення, що призводять до додаткових робіт і затримок.

готовість до системи 1500 В — розроблено для сучасних високовольтних фотоелектричних архітектур, які знижують витрати BOS на ват.


Чи ви проводите тендер на будівництво сонячної електростанції потужністю 50 МВт у Західній Африці, реалізуєте проект незалежного енерговиробника потужністю 200 МВт на Близькому Сході чи розширюєте гібридну комерційну установку «дах–земля» в Європі — ця система забезпечує структурну передбачуваність, необхідну для вашої фінансової моделі.


Чому розробники проектів обирають цю систему кріплення

1. Висока структурна міцність для довгопрогонових і високощільних масивів

Проекти комунального масштабу вимагають меншої кількості рядів із вищою щільністю модулів у кожному ряді, щоб мінімізувати використання землі та обсяги будівельних робіт. У нашій системі для основних несучих елементів використовується низьколегована конструкційна сталь марки Q355B, яка має на 40 % вищу межу текучості порівняно зі стандартною сталлю Q235B, зберігаючи при цьому відмінну зварюваність та характеристики холодної штампувки.

Метричні

Стандарт Q235B

Оновлення до Q355B

Межа текучості

235 МПа

355 МПа

Межа міцності при розтягуванні

370–500 МПа

470–630 МПа

Рекомендований прольот

До 30 м у ряді

До 45 м у ряді

Відстань між стовпами

Кожні 3–4 м

Кожні 4–6 м

Для проектів у регіонах із складними геотехнічними умовами — пухкі глини, розсипчасті піски, високий рівень ґрунтових вод — варіант із Q355B зменшує кількість точок фундаменту, що безпосередньо знижує витрати на забивання паль та будівельні роботи.


2. Багаторівнева система захисту від корозії, розроблена спеціально для вашого місця розташування

Корозія — це непомітний вбивця прибутків від сонячних активів. Ми визначаємо категорію атмосферної корозійності вашого проекту за ISO 9223 та підбираємо відповідну обробку поверхні:

Категорія корозійності

Типові умови на місці

Рекомендоване оброблення

C2 (низький)

Сільська місцевість у внутрішніх районах, низька вологість

Гаряче цинкування ≥ 55 мкм (ISO 1461)

C3 (середній)

Міська/промислова місцевість у внутрішніх районах

Гаряче цинкування ≥ 70 мкм із додатковим верхнім шаром (за бажанням)

C4 (високий)

Приморська зона (1–10 км), тропіки

Гаряче цинкування ≥ 85 мкм або цинк-алюміній-магній

C5 (дуже високий)

Офшорна зона (<1 км), важка промисловість

Покриття зі сплаву Zn-Al-Mg + гаряче цинкування (HDG) ≥ 100 мкм

Чому важливе покриття Zn-Al-Mg: на відміну від звичайного гарячого цинкування (HDG), покриття Zn-Al-Mg утворює щільну, самовідновлювальну патину, яка активно герметизує зрізані краї та подряпини — найпоширеніші точки відмови у стальних конструкціях, зібраних на місці. Незалежні випробування в солоній тумані (ASTM B117) показують, що кріплення з покриттям Zn-Al-Mg витримують понад 3000 годин без червоного іржавіння порівняно з 1000–1500 годинами для звичайного HDG.


3. Швидша інсталяція = раннє підключення до мережі = ранній дохід

Кожен тиждень затримки введення в експлуатацію коштує електростанції потужністю 50 МВт приблизно 15 000–25 000 доларів США втраченого доходу за типових тарифів PPA. Наш підхід із наперед зібраними модулями спрямований на усунення головного чинника ризиків затримок на місці — трудомісткості механічної збірки.

Наперед зібрані підмасиви з наперед встановленими рейками та кріпленнями

Кольорова маркування та партійна упаковка кріпильних елементів для кожної зони масиву

З’єднання рейок із балками за допомогою кліпсів без інструменту (захищений патентом дизайн)

Уніфіковані кронштейни для кріплення опор до балок — один тип кронштейна для всіх з’єднань


Реальний результат 30 МВт-проекту в Буркіна-Фасо: підрядник EPC повідомив про піковий темп монтажу 4,2 МВт/день із застосуванням 6 бригад порівняно з 2,8 МВт/день для традиційних систем з болтовим з’єднанням — підвищення продуктивності на 50%.


4. Три системи фундаментів, один інженерний партнер

Тип фундаменту

Краще для

Головна перевага

Грунтовий гвинт

Пісок, глина, м’який ґрунт, віддалені ділянки

Без бетону, без часу на твердіння, на 60 % швидше

Забиваний палець

Щільний ґрунт, великі рівні ділянки

Найнижча вартість на одну точку фундаменту у масштабі

Бетон

Скелястий рельєф, зони з високими вітровими навантаженнями

Максимальна стабільність, складна геологія

Для типової ділянки потужністю 50 МВт із змішаними ґрунтовими умовами гібридний підхід (гвинтові сваї для 70 % ділянки, забивані пальці для 30 %) може знизити загальну вартість фундаменту на 15–20 % порівняно з проектом лише з бетонними фундаментами.


5. Розроблено для екстремальних навантажень із зовнішнього середовища

Тип Навантаження

Можливість проектування

Дійсний Стандарт

Вітрове навантаження

До 50 м/с (180 км/год, циклон категорії 3)

EN 1991-1-4 / ASCE 7

Снігове навантаження

До 5400 Па

EN 1991-1-3 / JIS C 8955

Сейсмічне

Можливо виконати аналіз за спектром відгуку

EN 1998 / IBC

Температура

експлуатаційний діапазон від −40 °C до +60 °C

Сертифіковані випробування матеріалів


Інженерні можливості: від GPS-координат до повного структурного пакета за 5 днів

Збір вхідних даних (День 0): GPS-координати проекту, технічний паспорт модулів, геотехнічний звіт, цільова постійна струмова потужність

Розрахунок навантажень (Дні 1–2): проектна швидкість вітру, категорія рельєфу, коефіцієнт рельєфу, снігове навантаження згідно чинних норм. У регіонах без офіційних карт вітрових навантажень ми використовуємо дані повторного аналізу ERA5 (40-річні щогодинні записи)

Структурне моделювання (Дні 2–3): моделювання в SAP2000 / RFEM, включаючи розрахунок стійкості після втрати стійкості, згинні моменти у рейках/балках, проектування з’єднань, перевірку несучої здатності фундаментів

Оптимізаційний цикл (Дні 3–4): оптимізація матеріальних витрат — коригування відстані між стійками, перерізів елементів, глибини заглиблення — для мінімізації загальної встановленої вартості при збереженні коефіцієнта запасу міцності ≥1,5

Результати (Дні 4–5): звіт зі структурних розрахунків (PDF, з печаткою), загальні вигляди (DWG + PDF), план фундаментів із GPS-координатами, детальна специфікація з цінами, інструкція з монтажу


Технічні специфікації

Параметри

Специфікація

Тип будови

Фіксована нахилена наземна установка

Кут нахилу

10° (фіксований); також доступні регульовані моделі в діапазоні 15–30°

Орієнтація модуля

Портретний (2P); також доступні ландшафтні варіанти

Розташування модулів

2×10 / 2×12 / 2×14 (індивідуальні за запитом)

Основний матеріал

Конструкційна сталь Q235B / Q355B (GB/T 1591)

Обробка поверхні

Гаряче цинковане покриття (ISO 1461) / покриття сплавом цинк-алюміній-магній

Захист від корозії

C3–C5 (ISO 12944)

Проектування вiтрового навантаження

До 50 м/с

Розрахункове снігове навантаження

До 5400 Па

Напруга системи

1000 В / 1500 В постійного струму

Типи фундаментів

Гвинтовий анкер / Забивний пилон / Бетон

Довговічність проекту

25 Років

Структурна гарантія

25 Років

Проектні стандарти

EN 1990–1998, ASCE 7, AS/NZS 1170, JIS C 8955

Сумісність модулів

Longi, JA Solar, Jinko, Trina, Canadian Solar, Risen, усі основні модулі з рамкою


Застосування

Сонячні електростанції комунального масштабу (10 МВт–500 МВт+)

Проекти незалежних виробників електроенергії та державних тендерів

Сільськогосподарська фотогальваніка (агрофотовольтаїка)

Пустельні сонячні електростанції (регион Близького Сходу та Північної Африки)

Узбережжя та островові проекти

Гірські та високогірні ділянки

Гірнича справа та рекультивація забруднених ділянок

Гібридне розташування на дахах та землі промислових парків


Рішення щодо фундаментів

Фундаменти на гвинтових сваях: діаметр 68–114 мм, довжина 1200–2500 мм, міцність на витягування 20–50 кН, 150–250 свай на день на одну машину. Без бетону, повторно придатні до використання.

Забивні пальові фундаменти: профільні стальні елементи класу C100–C150, глибина заглиблення 1,2–2,5 м, 300–500 паль на день на одну машину. Найнижча вартість на одну палю при масштабному виконанні.

Бетонні фундаменти: монолітні або збірні. Відповідають стандартам EN 1992 / ACI 318. Призначені для скелястих теренів та зон з високою швидкістю вітру.


Процес встановлення

Ступінь

Досуг

Тривалість (50 МВт, 6 бригад)

Перевірка якості

1

Топографічна зйомка ділянки та розмітка планування

2–3 дні

GPS-перевірка координат фундаментів

2

Встановлення фундаменту

15–25 днів

Випробування на витягування (1 раз на кожні 200 фундаментів)

3

Після встановлення

58 днів

Висота верхньої частини після встановлення ±5 мм уздовж ряду

4

Збірка головної балки

8–12 днів

Перевірка моменту затягування кронштейнів (вибірка 10 %)

5

Встановлення рейок

10–15 днів

Прямолінійність рейок; безперервність заземлення

6

Встановлення модулів

15–20 днів

Вирівнювання модулів; перевірка напруги в ланцюзі

7

Фінальна перевірка

2–3 дні

Повна аудиторна перевірка моментів затягування; порівняння фактичного виконання з проектом

Загальний термін механічного монтажу: приблизно 45–55 робочих днів для 50 МВт.


Тематичні дослідження проектів

30 МВт, Буркіна-Фасо, Західна Африка: сталь Q355B із гарячим цинкуванням ≥85 мкм (клас корозійності C4). Фундамент на гвинтових сваях (діаметр 76 мм, довжина 1600 мм) замінив бетонну логістику. Розташування 2×14. Механічне завершення за 52 робочих дні. Працює понад 3 роки без жодних структурних проблем.

100 МВт Аль-Дафра, ОАЕ: покриття сплавом Zn-Al-Mg (еквівалент C5). Забиті палі з глибиною заглиблення 2,5 м для умов сабхи. Розташування 2×12, нахил 10°. Піковий темп монтажу — 6,1 МВт/день. Річні структурні витрати на експлуатацію та технічне обслуговування на 40 % нижчі за пустельний еталон.

20 МВт агривольтаїка, Естремадура, Іспанія: піднята конструкція з мінімальним просвітом над землею 1,5 м для випасу овець. Стовпи з регульованою висотою (1,5–2,2 м) для теренів із похилом 3–5 %. Розташування 2×10. Включено до звіту ЄС «Найкращі практики агривольтаїки» за 2024 рік.


Стандарти та сертифікація

Регіон

Код проектування

Вітровий код

Європа / Африка / Близький Схід

EN 1993-1-1

EN 1991-1-4

Північна Америка

AISC 360

ASCE 7-22

Австралія / Нова Зеландія

AS/NZS 4600

AS/NZS 1170.2

Японія

JIS C 8955

JIS C 8955

Сертифікації заводу: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, EN 1090-1 EXC2 (відповідність вимогам CE)


Чому STLSUN

Здатність

Що це означає для вашого проекту

виробництво сталевих конструкцій понад 20 років

Оптимізоване проектування перерізів — менше сталі на 1 МВт

Повністю внутрішня виробнича лінія

Відсутність ризиків щодо якості субпідприємств

Завод, сертифікований за стандартом ISO

Відповідність стандарту EN 1090-1 EXC2

Професіональна інженерна команда

понад 15 інженерів-конструкторів, внутрішнє використання SAP2000/RFEM

Досвід реалізації проєктів у всьому світі

понад 30 країн у п’яти континентах

Суворий контроль якості

Перевірка MTC, контроль під час виробництва, аудит перед відправленням

Швидка доставка

стандартний термін — 4–6 тижнів; експрес-термін — 2–3 тижні

Повідомична технічна підтримка на всіх етапах життєвого циклу

Від інженерного супроводу на етапі підготовки пропозиції до структурного огляду на 5-й рік експлуатації




Питання та відповіді

Питання 1. Чи можете ви розробити кріпильну конструкцію згідно з нашим конкретним проектом?

Так. Кожне замовлення включає проектні розрахунки конструкції, креслення планування та перелік матеріалів (BOM). Повний інженерний пакет надається протягом 5 робочих днів після отримання ваших проектних даних.

Питання 2. Яким міжнародним структурним стандартам ви відповідаєте?

Ми розробляємо конструкції згідно з EN 1993, ASCE 7, AS/NZS 1170, JIS C 8955 та іншими національними стандартами. На заводі діє сертифікат EN 1090-1 EXC2 для структурних компонентів з маркуванням CE.

Питання 3. Який варіант фундаменту мені слід обрати?

Це залежить від несучої здатності ґрунту, рівня ґрунтових вод, корозійної активності та бюджету. Ми рекомендуємо спочатку провести геотехнічне обстеження. Наша команда надає звіт порівняння варіантів фундаменту з урахуванням вартості, термінів реалізації та ризиків. Часто оптимальним є гібридний підхід (гвинтові палі + забивні палі).

Питання 4. Який розрахунковий термін експлуатації та гарантія?

розрахунковий термін експлуатації — 25 років. Структурна гарантія терміном 25 років на продукти з гарячого цинкування (HDG) та цинк-алюміній-магнієвих сплавів (Zn-Al-Mg). Фактичний термін служби в середовищах класу C3–C4 зазвичай перевищує 30 років.

Питання 5. Чи надаєте ви аеродинамічне випробування в аеротрубі?

Розрахунки за нормативними документами для типових проектів. Аеродинамічне випробування в аеротрубі через лабораторії-партнери для об’єктів потужністю 100 МВт або у складних рельєфних умовах. Числове моделювання методом обчислювальної гідродинаміки (CFD) доступне для об’єктів поблизу будівель або особливостей рельєфу.

Питання 6. Яка мінімальна кількість замовлення?

500 кВт (приблизно один 40-футовий контейнер) для першого ознайомлення та оцінки. Гнучкі партії поставок для постійних клієнтів-підрядників з інженерного, закупівельного та будівельного супроводу (EPC).

Питання 7. Чи можете ви поставити інструменти для монтажу?

Торцеві ключі, гідравлічні пальові машини та адаптери для гвинтових свай доступні для оренди або придбання. На великі проекти можливе технічне наглядове супроводження монтажу на місці.


Рекомендації щодо розміщення зображень

#

Розділ

Рекомендація

Формат

1

Hero

Знімок із дрона завершеного сонячного парку комунального масштабу

1920×750 пікс.

2

Огляд

тривимірне розібране зображення з позначеними компонентами

1200×800 пікселів

3

Конструкційної міцності

Діаграма порівняння перерізів Q235B та Q355B

800×600 пікселів

4

Корозія

Макрофотографія: порівняння поверхонь HDG та Zn-Al-Mg

600×400 пікселів

5

Встановлення

Послідовність з часовим стисненням: незабудована ділянка → модулі

1000×400 пікселів

6

Фундаменти

Трипанельне зображення: гвинтовий гвинт / забитий палюч / бетонний переріз

1200×500 пікселів

7

Інженерія

діаграма потоку процесу з 5 кроками

1000×500 пікселів

8

Випадок: Буркіна-Фасо

Фото монтажу на місці

800×600 пікселів

9

Випадок: ОАЕ

Повітряне фото: сонячна електростанція Аль-Дафра

800×600 пікселів

10

Випадок: Іспанія

Овці пасуться під піднятою фотовольтаїчною системою

800×600 пікселів

11

Інструкція з установки

ілюстрований посібник із 7 кроків

1200×3000 пікселів

12

Стандарти

Сітка значків сертифікації

800×200 пікселів

13

Завод

Виробнича лінія / ванна гарячого цинкування / станція контролю якості

1200×700 пікселів

14

Команда

Інженерна команда під час роботи

800×500 пікселів

15

CTA

Зображення продукту з накладеною формою зв’язку

1920×500 пікселів


Стратегія ключових слів для SEO

Основні: система фіксованого нахилу для наземного монтажу, сонячна конструкція для електростанційного масштабу, наземна сонячна монтажна система, наземна система кріплення ФЕ

Другорядні: конструкція для кріплення сонячної електростанції, стаціонарна конструкція для сонячних панелей з постійним нахилом, виробник сонячних опор для комунальних потреб, сонячна наземна опора зі сталі Q355B, попередньо зібрана сонячна монтажна система, гвинти для фундаменту сонячної системи

Довгострокові: наземна конструкція для сонячних панелей для проєкту потужністю 50 МВт, виробник сонячних монтажних конструкцій за стандартом EN 1993, наземна сонячна опора з гарантією 25 років, комерційна пропозиція щодо специфікації компонентів (BOM) сонячної монтажної системи

Отримати безкоштовну цитату

Наш представник зв’яжеться з вами найближчим часом.
Електронна пошта
Мобільний телефон/WhatsApp
Name
Company Name
Повідомлення
0/1000